kolmapäev, 25. märts 2015

KUTSE ÕHTUJUTTE JOONISTAMA!

KUULA SIIN ÕHTUJUTTU "Kaks korda kaks on neli!

Juba ligi 52 aastat on igal õhtul kell 20.45 Vikerraadio eetris "Õhtujutt", mille populaarsus aastatega aina kasvab. Ainuüksi möödunud aastal on neid koduleheküljelt järelkuulatud 292 714 korda, sel aastal juba ligi 93 000 korda.
 
Nüüd on loodud “Õhtujuttude” kuulamiseks uus rakendus nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, millega on eriti mugav jutte kuulata. Samal ajal on võimalik lahendada puslemõistatusi. Kuulata saab Eesti lastekirjanike jutte, rahvaste muinasjutte ja teisi toredaid lugusid. Valikus on näiteks Andrus Kivirähki "Sirli, Siim ja saladused", Kristiina Kassi "Käru-Kaarel", Aino Perviku"Presidendilood", Leelo Tungla "Kristiina, see keskmine", Piret Raua "Natuke napakad lood",Ilmar Tomuski "Tere, Volli!" ja paljud teised.
 
Uue rakenduse kujundamisel palub Vikerraadio laste abi. Kõiki lapsi kutsutakse üles joonistama "Õhtujutule" pilte, mis tuleks saata aadressil:
Vikerraadio õhtujutt, Gonisiori 21, 15020 Tallinn.
Saata saab ka e-postiga: lastelood@err.ee.
 
Pildid võiks joonistada suurelt ja värviliselt. Näiteks kriipsujukusid ja sipelgaid ei ole pisipildil kahjuks hästi näha. Pannes joonistuse teele ümbrikus, tuleks leida sama suur ümbrik, et pilti ei peaks kokku murdma.
 
 Parimaid töid näeb "Õhtujutu" rakenduses juba mõne aja pärast.
 
Rakendus on leitav märksõnaga "Õhtujutt" ning kättesaadav Android ja iOS operatsioonisüsteemidega nutiseadmetes.
 
KUULA SINA KA JUTTE JA JOONISTA VIKERRAADIOLE!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar